• ZADZWOŃ +49 152 536 672 51 / +48 734 749 204
  • DeutschFlag Counter / Flag Counter Polski

DeutschFlag Counter / Flag Counter Polski

ELEKTRO MONTAŻ

Świadczymy wysokiej jakości usługi elektroenergetyczne dla Twojego biznesu.

Co nas charakteryzuje?
Specjalizujemy się w wykonywaniu instalacji elektrycznych w różnego rodzaju obiektach. Są to miejsca użyteczności publicznej, obiekty handlowo – usługowe jak i budynki przemysłowe, a także w obiektach ochrony środowiska lub innych dużych.

Aby zapewnić kompleksową  i rzetelną obsługę firma wspomaga inwestora / klienta na wszystkich etapach realizacji kontraktu, dzięki czemu Klient ma pewność, że jest w dobrych rękach. |
Pomagamy  opracowywać  koncepcję oraz znajdziemy dla Ciebie optymalne pod względem ekonomicznym i czasowym rozwiązanie. Zapewniamy dostawę i montaż urządzeń oraz instalacji elektrycznych na terenie klienta. Realizując każdy z powierzonych nam projektów dbamy o najwyższą jakość wykonywanych usług  przy zachowaniu bezpieczeństwa i ochrony środowiska.

Wieloletnie doświadczenie w pracy przy elektromontażu, pozwoliło nam wypracować dokładne schematy działania. Wiemy jak pracować, aby praca byłą bezpieczna i jednocześnie wykonana zawsze na czas.

 

KONTAKT

Zadzwoń teraz!
+49 152 536 67251

lub

+48 734 794 204

SAMOCHODY TO NASZA PASJA

Dzięki naszej zaangażowanej pracy pokochasz swój samochód jeszcze raz, na nowo.

Zajmujemy się wszystkimi rodzajami samochodów
before-afterbefore-after
Before
After
Dlaczego warto nas wybrać?
Zanim zacząłem zajmować się detailingiem, usuwaniem wgnieceń oraz szeroko pojętymi naprawami z zakresu Smart Repair byłem pasjonatem motoryzacji.

Czegoś mi jednak brakowało. Chciałem, żeby każdy samochód, przy którym pracowałem wyglądał jakby dopiero wyjechał z salonu.
Wieloletnie doświadczenie, które nabyłem współpracując z największymi markami samochodowymi takimi jak BMW czy Audi, pozwoliło mi poznać branżę od podszewki, dzięki czemu świadczę usługi na najwyższym poziomie. 

Oddając mi swój samochód masz pewność, że trafił on w dobre ręce.

Paweł Ast

Właściciel Auto Top

REALIZACJE

FAQ

Dlaczego Auto TOP

Auto TOP został stworzony dla właścicieli  samochodów którzy oczekują czegoś „więcej” oraz dzielą tę samą pasję do sztuki i piękna samochodów i motoryzacji. To jest ta pasja i uznanie dla  samochodów, które inspirują nas do tworzenia  najpiękniejszych i najlepiej zachowanych pojazdów na rynku. Oferujemy kompleksowe i elastyczne pakiety detailingowe dostosowane do potrzeb naszych klientów i robimy to z niezrównaną jakością i profesjonalizmem.

Czy pracujecie tylko z markami aut "Premium"

Nie. W Auto TOP troszczymy się o wszystkie auta zarówno te „tańsze” jak i te „droższe”, każde auto traktowane jest w taki sam sposób. Niezależnie od tego jaki pojazd mamy przygotować możesz być pewien zawsze tego samego – zajmiemy się nim najlepiej jak potrafimy!

Czy mogę zlecić usługę poza Waszym studio?

Jeśli masz cenne samochody kolekcjonerskie, które  nie nadają się do transportu, lub jeśli kolekcja jest z poza kraju, lub też są to auta dilerskie możemy przyjechać ze sprzętem do Ciebie. Zarówno w kraju jak  i na terenie całej Europy.

Czy nowe auto wymaga Detailingu?

Prosta odpowiedź brzmi: tak! Można osiągnąć dwie rzeczy poprzez oddanie nowego samochodu na „detailing”. Przede wszystkim, większość pojazdów jest dostarczanych do dilera z hologramami i rysami. Pracujemy dla dealerów i widzieliśmy wiele bardzo drogich luksusowych pojazdów z wadami lakierniczymi. Z badań wynika iż wykończenie nowego pojazdu stanowi tylko 85% – 90 %  prawdziwego potencjału połysku. Poprzez właściwe polerowanie maszynowe, wykończenie Twojego  samochodu może być na zupełnie nowym poziomie a efekty bywają spektakularne.

video-modal
KONTAKT

Zadzwoń teraz!
+49 152 536 67251

lub

+48 734 794 204

Kontakt:

AUTO TOP Paweł Ast

ul. Poznańska, 64-000 Kościan

NIP PL 783 158 79 80

tel. +49 152 536 672 51  lub + 48 734 749 204

Masz pytania?

Wyślij
Wyślij